Restaurace

Restaurace Holiday je příjemná rodinná restaurace s více než dvacetiletou tradicí a lidmi velmi vyhledávanou kuchyní. Název naší restaurace symbolizuje spojení profesionálních služeb s příjemným a nezaměnitelným designem. V naší restauraci ctíme heslo náš zákazník náš pán a proto rádi vyhovíme vašim přáním i podnětům.

Hostům nabízíme mimo tradiční české kuchyně také velké množství vlastních receptů a specialit v různých úpravách a kombinacích. Obzvláště vyhlášené jsou pokrmy připravované u stolu na lávovém kameni, celé vepřové koleno pečené po argentinsku, tataráček a mnoho dalších.

Lahodné víno neodmyslitelně patří k dobrému jídlu a dokáže zvýraznit jeho výjimečnou chuť. Proto jsme pro vás vytvořili speciální nabídku ve které je zastoupena Valtická vinařská oblast. S výběrem správného vína vám rádi pomůžeme.

Samozřejmostí je také široká nabídka točených piv ,v našem případě z Plzně nebo Velkých Popovic.  Naleznete zde bohatý sortiment alkoholických i nealko nápojů.

V letních měsících mohou naši hosté využít venkovní posezení s příjemnou atmosférou v rozkvetlé zahrádce i za deštivého počasí díky skleněnému zastřešení.

V naší restauraci také samozřejmě zajišťujeme komplexní služby při pořádání svateb, oslav, firemních večírků a to ve vnitřních i venkovních prostorech.